پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
وب سایت علمی پژوهشی هنر

مجله دیجیتال هنری پان آرت نسخه شصت و دوم

مجله دیجیتال هنری پان آرت نسخه شصت و دوم منتشر شد.

0 902

مجله دیجیتال هنری پان آرت نسخه شصت و دوم منتشر شد.پان آرت

 

سخن مدیر مسوول و سردبیر مجله دیجیتال هنری پان آرت:

دی ماه فصلی خاطره انگیز برای گروه پان آرت است. فصلی سرد و رویایی که سرآغاز فصل زیبای زمستان است و سرآغازی برای مجله دیجیتال پان آرت که هفت سال پیش در چنین ماهی متولد شد.

به پادکست این مطلب گوش کنید

مجله دیجیتال پان آرت هم اکنون فرای یک مجله عمل می کند و به یک سایت حرفه ای خبری هنری، وب سایت لاتین بین المللی که به زودی نسخه ای جدید از آن رونمایی می شود و نیز فعالیت حرفه ای در شبکه های اجتماعی که خبرهای بسیار خوبی را در آینده رونمایی خواهد کرد.

پان آرت با تلاش تیم جدیدی که از یک سال پیش به گروه پیوستند، به یک رسانه پرقدرت تبدیل شده است.

 اخباری که مرتب به روز می شوند و از دانشگاه ها، گالری ها و هنرمندان به پان آرت می رسد، باعث مخاطب پذیری بیشتر این مجله و سایت گروه شده است.

مجله دیجیتال هنری پان آرت

سال ها تعامل با مخاطبین :

وب سایت رسمی پان آرت میزبان مخاطبان بسیاری از جامعه هنر است که هر روز برای رفع نیاز خبری خود، با سایت در تعامل هستند.

مجله دیجیتال پان آرت نیز همانند پیش به ارائه رویدادها و مقالات مهم دنیای هنر می پردازد و با لی اوتی خاص که برداشتی از شاهنامه بایسنقری است، برای علاقه مندان عرضه می گردد.

مجله دیجیتال هنری پان آرت

از برنامه های جدید مجله دیجیتال پان آرت که در حال انجام است، به روز رسانی دائم صفحه اینستاگرام است که در این مورد، تهیه پادکست های هنری در دستور کار پان آرت قرار دارد تا به این روند، بتوان به بررسی مسائل مهم دنیای هنر پرداخت و برای صاحبان و علاقه مندان هنر، راه گشایی باشیم در مسیر هنر.

تیم پان آرت در سال جدید تصمیم به برگزاری رویدادهای مختلفی از جمله برگزاری رویدادها، فراخوان های هنری مهم و همکاری گسترده ای با گالری ها و دانشگاه ها دارد که تلاش می شود به صورت جدی تری با هنرمندان مختلف و علاقه مندان نیز همکاری نزدیکی انجام شود تا روند کار هرچه بهتر و صمیمانه تر با فعالان هنری پیش رود.

مجله دیجیتال هنری پان آرت

گروه پان آرت از تمامی علاقه مندان و فعالان در حیطه هنر دعوت می کند تا با ورود به سال نو و تولد هفتمین سال فعالیت حرفه ای پان آرت ، در کنار این گروه به ارائه اخبار، تهیه پادکست، نگارش متون خبری و نیز همکاری مناسبی در مورد برگزاری رویدادهای هنری باشند تا بتوانیم زمینه سازی باشیم برای اتفاقات معتبر هنری.

با آرزوی موفقیت، گروه هنری پان آرت

فهرست مطالب مجله دیجیتال پان آرت نسخه شصت و دوم:

– حرف اول : سخن مدیر مسوول و سردبیر در نسخه شصت و دوم پان آرت
– پرونده ویژه : جایگاه آموزش در هنر با کامبیز حضرت پور
– مقاله : خصوصیات لوگوهای تاثیرگذار
– تحلیل فیلم : هاوارد بیل، پیغامبری خشمگین
– مقاله : بزرگترین پروژه های معماری 2019
– معرفی هنرمند : معرفی گروه موسیقی طهرون تریو

(همه و همه تنها در پان آرت)

 

ارسال یک پاسخ