پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
مجله علمی پژوهشی هنر

اسنک زیتون Olipop در بسته بندی جدید

0 59

تولید اسنک زیتون به عنوان تنقلات سالم

مجموعه Orhan Irmak ، بسته بندی اسنک زیتون Olipop را در انواع مختلف طراحی می کند.

طرح Orhan Irmak  مارک جدیدی را برای اسنک زیتون Olipop ایجاد کرده است. زیتون های سبز پر شده در بسته های 30 گرمی با سه ماده مختلف- آویشن تازه ، پوست لیمو و پوست پرتقال موجود است.

Olipop  زیتونی، یکی از ابتکاری ترین نمونه های روند تنقلات سالم در اسنک زیتون به شمار می رود. مارک Olipop از کلمات “Olive” و “Lollipop” ایجاد شده است و از تصویر یک زیتون روی یک خلال دندان الهام گرفته شده است.

اسنک زیتون

به نظر می رسد این اسنک زیتون مانند گل صدفی است.

دکتر اورهان ایرماک ، مدیر طراحی آژانس توضیح داد: “ما همچنین یک زیتون را روی یک خلال دندان تجسم کردیم تا معنای این مارک را برجسته کنیم.”

“برای تمایز انواع اسنک زیتون، ما از رنگ های پر جنب و جوش استفاده کردیم که در تضاد با رنگ های آبی و زیتون سبز و زرد رنگ در یک پس زمینه سنگ طبیعی است، اما همچنین بازتاب میان وعده های خاص است.”

اگرچه زیتون ها به طور عمده به عنوان قسمت اصلی صبحانه ها و در کامینای ترکیه به طور گسترده مصرف می شوند، اما هرگز به عنوان جایگزین میان وعده در نظر گرفته نمی شوند. این چیزی است که باعث می شود اسنک زیتون Olipop در بازار تنقلات در حال رشد، بی نظیر باشد.

خواص زیتون برای همه آشکار است. این میوه‌های کوچک فوق‌العاده، توانایی ایجاد تغییرات بزرگی را در سلامتی‌تان دارند، مهم‌ترین خاصیت آن که همه‌ی خواص دیگر را تحت شعاع خود قرار می‌دهد، حفظ سلامت قلب و بهبود جریان خون، رفع التهاب‌ ،تقویت استخوان‌ها ، بهبود سلامت مغز ، کاهش خطر ابتلا به برخی سرطان‌ها و … می باشد 

اسنک زیتون

 

 

 

ارسال یک پاسخ